Lekarze Protetyk stomatologiczny stomatolog protetyk ortodonta

{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Chirurg stomatolog
                                       dr n. med. Robert Stencel

dr n. med. Robert Stencel

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Skomplikowana ekstrakcja ósemki rosnącej poziomo wykonana szybko, fachowo i bezboleśnie. W chwili obecnej nie znam lepszego specjalisty na rynku. Zwraca uwagę fakt, że w tym gabinecie nie ma możliwości wykonania jakiejkolwiek fuszerki, to raczej tutaj "naprawia się" błędy innych. Firma która dba o swoją opinię.
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Stomatolog
                                       lek. dent. Maria Tomaszewska

lek. dent. Maria Tomaszewska

Mój Dentysta Tomaszewska
Konarskiego 10
44-100 Gliwice

" Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm rodzi jakość, a jakość to luksus" - te słowa według mnie najlepiej opisują Panią Doktor Marię Lenarczyk - Tomaszewską. Dzięki Pani Doktor mam inne spojrzenie na leczenie i wizyty u dentysty. Każda wizyta w gabinecie jest dla mnie przyjemnością. Spokój, wiedza, poczucie humoru, dokładność, zaangażowanie, profesjonalizm - to jest właśnie Pani Maria. Jeśli ktoś się boi leczenia, wizyt u dentysty lub po prostu szuka dobrego ...
Opinia dodana przez: Dorota

Adam Maciejewski

Maciejewscy A.K., lek. stomatolodzy. Gabinet
Strzelecka 19A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Chodzę od lat, rodzina również. Implanty, protezy, poprawianie po innych dentystach, zdjęcia, sprzęt - wszystko na najwyższym poziomie. Czasem jak czytam te negatywne opinie zastanawiam się czy Wy się chcecie z dentystą zaprzyjaźnić? Jest uprzejmy, jak się o coś pytam to odpowiada, jak nie pytacie to o co pretensje? Kiedyś chodziłam do baaardzo miłej pani dentystki i wszystko mi spaprała. (Maciejwski musiałam robić mi nowe plomby bo pani troszke niedokładnie ...

lek. dent. Tomasz Żurawski

Gabinet Dentystyczny Tomasz Żurawski
Wólczańska 23
90-731 Łódź

Polecam. Wszystko tak, jak powinno być. Wizyty przebiegły sprawnie, bez czekania. Lekarz z dużą empatią i kulturą.
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Protetyk stomatologiczny
                                       lek. dent. Maria Stenka

lek. dent. Maria Stenka

Protetyk stomatologiczny, Implantolog

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Warszawa

Witam bardzo polecam pania dr jest po prostu super jako specjalista usuwala mi osemke i pozniej robila implant wszystko bylo super nic nie bolalo rozladowala moj stres przez zarty bylo super pozniej tez nic mnie nie bolalo ,jak przyszedlem zestresowany zaproponowala mi gaz rozweselajacy ale nie bylo takiej potrzeby :) Krys
Opinia dodana przez: krzysztof
{'id': 3847, 'name': u'Skar\u017cysko-Kamienna'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Marta Nawrocka

lek. dent. Marta Nawrocka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Dental & Estetic SPA lek.stom.Marta Nawrocka
ul.Sokola 19 a 1 piętro
26-110 Skarżysko-Kamienna

Dokonując tej oceny chciałabym tu serdecznie podziękować za moje leczenie u stomatolog Marty Nawrockiej odbyło się to bardzo profesjonalnie w miłej i przyjemnej atmosferze.Dzięki temu że Pani doktor dysponuje rentgenem mogłam zapomnieć o dawnych czasach kiedy to Rtg trzeba było robić w Szpitalu a u doktor w gabinecie robi się to w trakcie wizyty, ja miałam leczenie kanałowe a doktor wyjaśnia bardzo dokładnie procedury medyczne tak aby laik mógł je ...
Opinia dodana przez: Edyta

lek. dent. Jan Gawur

Chirurg stomatolog, Ortodonta

DENS Jan Gawur
Krakowska 55
97-500 Radomsko

Wyobraźcie sobie sytuacje ze tracicie jedynkę podczas wypadku przy samym korzeniu ,udałem się niedaleko obok Pana Jana gabinetu "ząb do wyrwania" takie słowa usłyszałem i do tego wyliczenia rzędu 6 tyś złotych mowie świetnie ale pisze się ( no bo jak chodzić bez jedynki ?) został wyrwany mi korzeń zęba (ból jak cholera co okazało się później że znieczulenie było dla dzieci a gdzie facetowi co waży kolo 90 kg ...
Opinia dodana przez: Damian

lek. dent. Szymon Krysta

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.
Opinia dodana przez: Łukasz

Janina Stefaniak

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Moniuszki / 9
Głogów

Ósemka wyrwana w kilka sekund, bez bólu, bez powikłań. Równie sprawnie poszło nastawianie szczęki, a co najważniejsze, skutecznie i fachowo, bo problem nie powraca.
Opinia dodana przez: Chaos

Agnieszka Ferdynus

Przychodnia Rejonowa
Kościuszki 13
57-540 Lądek-Zdrój

Wszystko dobrze. Cała wizyta odbyła się w miłej i przyjacielskiej atmosferze (a tak się bałem przed wizytą). Pani doktor profesjonalnie podeszła do tematu wyjasniając co w danej chwili robi. Do tego wszystkiego cały zabieg mogłem ogładać na monitorze. Nowoczesny gabinet z super stomatologiem. Niezdecydowanym polecam wizyty u tej pani.

Andrzej Wędziński

Grochowska 200/93
Warszawa

Fantastyczny stomatolog, bardzo miły. Przede wszystkim znakomity specjalista. Polecam wszystkim pacjentom, szczególnie tym, którzy boja się dentystów. Ten jest Super.
Opinia dodana przez: Guliwer

Jolanta Czech

NZOZ ZIENIEWICZ MEDICAL
Opaczewska 43/18
02-201 Warszawa

Super lekarka. Przyjmuje na ulicy Drawskiej blisko Opaczewskiej na Szczesliwicach przy parku

lek. dent. Elżbieta Zaniewska-Krakowiak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Poradnia Stomatologiczna
Aleja "Solidarności" 155/22
00-877 Warszawa

Moja wizyta dotyczyła zbijania kamienia czyli nalotu nazębnego, wizyta refundowana z nfz. Nie miałem szczególnych oczekiwań, bo wizyta nfz, rutynowa czynność... a tu na początku pytanie "co Panu dolega?". Na początku nie zrozumiałem, i myślałem, że to żart. Ale po mojej odpowiedzi nastąpiła wnikliwa analiza moich dolegliwości periodontologicznych (a mam ich kilka). No i robota wykonana została bardzo porządnie, co oczywiście nie jest bez znaczenia. Było opóźnienie, tak jak to ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Urszula Glajcar-Gałaszek

ulica Grażyny 2
43-450 Ustroń

W swoim dość długim już życiu korzystałem z usług wielu stomatolgów w róznych częściach kraju.Nie mam żadnych wątpliwości co do tego,że w rankingu tych stomatologów Pani dr Urszula Gałaszek jest na poerwszym miejscu.Przyjazny pcjentowi ,nowoczesny gabinet.Nawet skomplikowne operacje przebiegają bezboleśnie i bezstresowo .Jakoś wykonanych usług bardzo dobra.Takiego dentystę polecam kazdemu.Eugeniusz K.wdzięczny pacjent

lek. dent. Marek Pryliński

przychodnia
Jana Długosza 21/23
91-083 Łódź

Mam bardzo duże zaufanie do Pana doktora. Mogę każdemu polecić wizytę u Pana Marka, ponieważ już od 5 lat nie zmieniłam stomatologa. Zanim trafiłam do Pana doktora cały czas miałam problemy i cały czas były jakieś "poprawki" i ubytki. Teraz pojawiam się tylko na wizytach kontrolnych, które bardzo lubię ze względu na kompetentną i miłą obsługę. Polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Dobry Dentysta
Rycerska 4
05-083 Borzęcin Duży

Bardzo przyjemny gabinet - taka domowa atmosfera. Polecam dr Wiolettę , bo uratowała mi 4 przenie dolne siekacze. Po prostu zaczęły się ruszać. Okazało się że mam paradontozę. Przeszłam dwa specjalistyczne zabiegi i zęby tzrymają się bardzo ładnie. Jesem bardzo zadowolona z Vitadent. Anna D.

Hanna Głazek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Krzywoustego 60/1
Szczecin

Super stomatolog. Gabinet na bardzo wysokim poziomie, nowoczesny sprzęt i techniki dentystyczne, komploksowa, profesjonalna opieka. Polecam

Zdzisław Maleńczyk

Vita-Dent Centrum Stomatologii
Jana Pawła II 6
05-500 Piaseczno

Profesjonalista, z dużą klasą, kulturą osobistą. B. sympatyczny! Gabinet nowoczesny, bez zastrzeżeń! Byłam u Dr Malenczyka trzy razy, zawsze poświęcono mi odpowiednio dużo czasu. Lekarz kompetentny i godny polecenia!

dr Włodzimierz Kwieciński

Stomatolog dziecięcy, Protetyk

Vitadent
Rycerska 4
05-083 Borzęcin Duży

Właśnie byłam na wizycie u dr Kwiecińskiej. Przyjemne traktowanie człowieka z problemem - Pani doktor rozumie że można się bać i obawiać się bólu. Ma ciepłe podejście do klienta. Oczywiście nie bolało i pewnie niedługo umówię sie następny raz. Pozdrówka dl wszystkich. Kalina R